Na této obrazovce jsou zobrazeny některé důležité a nejvíce používané části programu Visual Host - server. Pro úplné zobrazení klikněte na příslušný obrázek.

Zpět

CeníkSklad s garancí a pořizovacími cenami
Seznam položek s cenami a popisem. Položky mohou být zobrazovány pomocí filtrů pro rychlé vyhledávání. Lze provádět export pro terminál, prohlížet detail výrobku a kartu. Zobrazuje stav skladu, zásobu jednotek a balení, ceny a datum garance.
Tisk čárového kóduPřevodky
Umožňuje tisk určitých typů čárových kódů na různé druhy samolepících štítků. Umožňují přesun materiálu nebo zboží do libovolného skladu, na materiál nebo zboží.
InventuraDodací list
Klasická inventura s tiskovou sestavou. Zobrazení zboží pomocí grafického podbarvení. Zadávání skutečného stavu na skladě v jednotkách nebo celých baleních. Nejdůležitější součást příjmů zboží na sklad, je propracovaný maximálně do detailu. Zobrazení mnoha informací o přijmutém zboží.Na sklad lze také přijímat za pomoci sběrného terminálu SYMBOL.
Dodací list - detailKartotéka zákazníků
Formulář pro vyplnění nejdůležitějších informací o výrobku či zboží. Formulář i přes mnoho důležitých a užitečných funkcí je situován tak aby vkládání dat bylo pokud možno jednoduché a přehledné. Zboží můžeme přijímat v balení nebo v jednotkách, s obalem, jako vratné zboží nebo nespecifikovanou položku. Pro snadnější obsluhu, větší přehled a komfort, byla do programu přidána tato kartotéka. U každého zákazníka nebo pracovníka se zaznamenávají informace o provedených nákupech či prodejích. Tyto informace lze též zobrazovat za pomoci tiskových sestav.
PřehledyArchivy
V této části programu získává uživatel informace a podklady pro účetnictví, přehledy jsou členěny: hotovost,výkony,slevy zdanitelná plnění (DPH), pohyby na skladě statistika.Každá tato část má další detaily. Všechny přehledy je možné prohlížet, tisknout a exportovat do Excelu. V tomto modulu jsou uloženy na neomezeně dlouhou dobu zásadní informace o používání programu. Archiv dodacích listů, výdejek,převodek a dobropisů ze skladu, achriv invetur,všech účtů a objednávek,členění podle způsobu plateb,pracovníků nebo zákazníků, ve vybraném časovém intervalu a v dalším členění. Archiv předání směn podle kas a archiv šech příjmů a výdajů v pokladně.

Zpět